Všetky kategórie

Domov> O Nás > firemný profil

firemný profil

o

Svet Lešenie Spol., s.r.o

World Scaffolding Co., Ltd. je dcérskou spoločnosťou skupiny Shinestar Holdings Group s dizajnom, výrobou, predajom a logistikou ako jeden z popredných strojárskych podnikov v Číne Project Materials. Spoločnosť má nezávislý tím výskumu a vývoja, dovozné a vývozné práva, globálnu predajnú sieť, môže zákazníkom poskytnúť komplexné riešenie lešenia s jednostupňovým servisom.

Medzi produkty patria najmä lešenárske rúry a spojky, Oceľová doska & Pódium ,Prsteňový zámok & Couplock lešenie, Oceľové podpery, Vidlicová hlava, Statív pre podperové rámové lešenia, U-hlava, Base Jack atď. petrochemické projekty.

V roku 2013 spoločnosť Shinestar Group vstúpila do odvetvia stavebného lešenia a pozinkovaných kovových dosiek, celá továreň sa nachádza v priemyselnom parku Tianjin Daqiuzhuang, továreň má 10 výrobných liniek, spracovateľské linky, 4,000 4,000 metrov štvorcových výrobnej dielne, 10,000 200,000 metrov štvorcových skladov a 10,000 XNUMX štvorcových metrov yardu, ročná produkcia XNUMX XNUMX ton a viac ako XNUMX XNUMX ton celoročného spotu. V budúcnosti budeme pre tento účel naďalej poskytovať zákazníkom "najlepšiu kvalitu". produktov, najkomplexnejšie predajné služby, konkurencieschopné trhové ceny a kvalifikované produkty.“ na zvýšenie konkurenčných výhod na trhu zákazníkov.

Kvalita a služby je náš život „Zameranie na zákazníka, naďalej uspokojovať potreby zákazníkov, zlepšovať spokojnosť zákazníkov“ bude základnou stratégiou dlhodobého rozvoja.3

Oceľová skupina Shinestar

Oceľová skupina Shinestar je oporou v Číne, ktorá má 5 tovární v Tianjin, Hebei, Changsha, Nanchang a 4 medzinárodné obchodné oddelenie v provincii Changsha Hunan. služby domácemu a globálnemu podniku na výrobu ocele vo veľkom meradle, ktorý sa zaviazal zákazníkom poskytovať vysokokvalitné výrobky a služby z ocele. 

Rozsah podnikania pokrýva od výroby, spracovania, skladovania, marketingu, logistiky, zberu materiálov a riadenia projektov vo svete, ako sú napríklad viaceré prepojenia. Okrem výroby špičkových výrobkov z ocele, Shinestar s bohatými priemyselnými skúsenosťami poskytuje technickú podporu pre rôzne projekty a riešenia.

Zároveň zabezpečiť pre zákazníka vrátane riadenia rizík, nákladov, skladového hospodárstva, efektívneho rozvrhovania výroby vrátane servisu ako celku. V budúcnosti bude Shinestar pokračovať v spolupráci s globálnymi energetickými spoločnosťami, ropnými spoločnosťami, stavebnými spoločnosťami na globálnom projekte, poskytovať komplexné obstarávacie služby a zabezpečiť zákazníkom nákup v čo najvyššom pomere ocele.